וידיאו הדרכה

תוכן העניינים

איך כותבים הרצאות TED?

הכירו את התבניות הסודיות שיוצרות הרצאות סוחפות שמעוררות עניין והשראה

איך בונים הרצאת טד?

הכירו את כריס אנדרסון, הבעלים והאוצר של TED שהדריך מאות מרצים בדרכם את במת TED, בסרטוi שלפניכם, אנדרסון חולק את השיטה שלו ליצירת סיפור גדול. ומי אם לא הוא יודע איך עושים את זה…

איך פותחים הרצאה?

8 דרכים לרגש את הקהל שלך בעוצמה כבר מההתחלה, כי כמרצים, יש לכם 60 שניות של חסד בהן אתם חייבים לרתק את הקהל, כדי שלא יעבור לדבר הבא…

איך מסיימים הרצאה?

הסרטון מיועד לכל המרצים שעדיין לא יודעים איך מסיימים הרצאה. הכירו את התבנית המנצחת של סטיב ג'ובס שכבר הוכיחה את עצמה, שתשאיר טעם של עוד

איך לספר את הסיפור שלך?

אמנות הסטוריטלינג: כי בימינו היכולת לספר סיפור טוב היא יכולת חיונית בכל התחומים

באיזה שלב נמצא הסיפור שלכם?

שירית, תקשיבי, יש לי סיפור חיים מטורף.. אף פעם לא שמעת כזה…" ועכשיו, תגידו לי- מה המטרה של הסיפור שלכם? כי נקודת המוצא תקבע את התוצאה. אז, באיזה שלב נמצא הסיפור שלכם?

גלו: איך הופכים סיפור וידע להרצאת השראה?

אני יודעת שיש לך סיפור מדהים… זה יכול להיות משהו שעברת והתגברת, דרך מיוחדת שעשית, מומחיות שצברת או שינוי יוצא דופן ומעורר השראה שעברת. אם הגיע הרגע להפוך את הסיפור והידע להרצאה מעוררת השראה, הסרטון הזה הוא בשבילך:)

הכירו: נוסחה מנצחת לסיפור חיים מעורר השראה

8 מפתחות הקסם לכתיבת סיפורי חיים מעוררי השראה: יש לכם סיפור חיים מרגש? ובכלל, אנשים כל הזמן אומרים לכם שאתם חייבים לספר את הסיפור שלכם? אבל, איך כותבים? באיזה סדר? ומה עם דרמות? וכמה תוכן? ואיך מחברים את הכול?

איך תלהיבו אנשים אפילו שאתם מרצים בזום?

8 כלים שיעזרו לכם להלהיב את הקהל שלכם בהרצאות בזום: עולם ההרצאות השתנה בצורה דרמטית בשנה האחרונה. רובנו מבלים שעות מול המסכים, ולכן, השאלה הגדולה היא איך תוכלו להלהיב אנשים בזום כבר בשניות הראשונות, ואיך תצליחו לשמור על ההתלהבות שיצרתם לכל אורך ההרצאה?

איך מתגברים על פחד במה?

אם העולם במה, כולנו חייבים לדעת איך לכבוש אותה, לא?... הנה ככה זה יקרה

כך תהפכי מביישנית לשיווקית

אני יודעת שיש לך סיפור מדהים. זה יכול להיות משהו שעברת והתגברת, דרך מיוחדת שעשית, מומחיות שצברת או שינוי יוצא דופן ומעורר השראה שעברת. השאלה המרכזית היא: איך את הופכת את הסיפורים והידע שלך לכלי שיווקי שיקדם אותך?

איך תהפכי למרצה כובשת?

זו ההזדמנות שלך גם להכיר אותי לעומק, וגם לגלות איך גם את תוכלי, להשתחרר מחוסר המיקוד, מהביישנות, או מפחד הקהל, ותעלי על הבמה ותכבשי אותה כמו גדולה. כי אם הבנתי אותך נכון, להישאר מאחורי הקלעים זאת מזמן כבר לא אופציה:)

איך משווקים הרצאות?

איך בונים קריירה מוצלחת סביב הרצאת הדגל שכתבתם?

איך יוצרים בידול להרצאה?

אני יודעת שיש לך סיפור מדהים. זה יכול להיות משהו שעברת והתגברת, דרך מיוחדת שעשית, מומחיות שצברת או שינוי יוצא דופן ומעורר השראה שעברת. 

איך הופכים ידע לשיטה?

אני יודעת שיש לך סיפור מדהים. זה יכול להיות משהו שעברת והתגברת, דרך מיוחדת שעשית, מומחיות שצברת או שינוי יוצא דופן ומעורר השראה שעברת. 

5 כלים לכל הצלחה שתרצו...

אני יודעת שיש לך סיפור מדהים. זה יכול להיות משהו שעברת והתגברת, דרך מיוחדת שעשית, מומחיות שצברת או שינוי יוצא דופן ומעורר השראה שעברת. 

רוֹצִים שֶׁנִּבְנָה יַחַד הַרְצָאָה?