איך אוכל לעזור?

מלוה אותך יד ביד: מפיתוח ההרצאה והמצגת ועד לבמה

מה הסיפור שלך למרצים

לא משנה איזה מודל, מצגת, תיאוריה או שיטה תציג לקהל שלך, מה שהם יזכרו ממך בסוף זה בעיקר את הסיפור שלך..

לכל מרצה יש סיפור. לרוב זה הסיפור שבגללו הפך למרצה.

לא תמיד הסיפור גלוי, לא תמיד הוא ברור. לעיתים הוא נחבא מתחת לסיפורים נוספים, שמרגישים כמו הדבר האמיתי.

"בהבזק של רגע התגלה הסיפור שלי. הסיפור שמעצים אותי במקום לקרבן אותי. הסיפור החדש שלי. מאז ההרצאה אני לא מפסיקה לחייך…" אמרה משתתפת בתכנית. 

אם גם אתם מסתובבים יותר מידי זמן סביב הזנב של הסיפור שלך, ואם עדיין לא הצלחתם לגבש אותו לסיפור הרצאה מעורר השראה, ואם אתם רוצים להפיץ את בשורת הסיפור מעל הבמה, לעורר השראה ולהרוויח עוד מקור פרנסה, התכנית שלי בשבילך.

מה הסיפור שלך לארגונים

לסיפור של ארגונים קוראים –  חזון ואסטרטגיה. אבל, עמוק יותר, יש סיפור אחר. זה הסיפור שהעובדים והמנהלים מספרים, במילים ובמעשים, מול לקוחות וספקים.

עובדים, שהסיפור שלהם משדר עוצמה, וחיוביות, ואהבה, מתנהלים במקצועיות, מעניקים שירות מהלב ומעוררים השראה בכל פגישה. עובדים, שהסיפור שלהם מורכב, קשה ובלתי פתור, יוצרים קשיים, לעצמם, ללקוחות ולארגון.

מתכננים להזמין תכנית העצמה לעובדים? מחפשים תכנית פיתוח מנהלים? היום, יש לכם הזדמנות ייחודית! 

במקום להזמין עוד תכנית more of the same שנו את הסיפור של העובדים שלכם. פרגנו להם את התכנית היחידה בישראל, שמשלבת, גם העצמה אישית, גם העצמה ניהולית, וגם העצמה שיווקית, באמצעות יצירת סיפור אישי חדש.

מה הסיפור שלך לעסקים

הלקוחות שלך קונים אותך הרבה לפני הם קונים ממך, זו עובדה!. אבל, מי זה ה"אתה" הזה? מה הסיפור שלו? מה הוא גורם לאלו שאתה רוצה בהם כלקוחות לחשוב עליך? מה הם מרגישים כלפיך? האם הוא מעורר בהם חיבה? יוצר אמון? מעודד קרבה?.

בעלי עסקים קטנים יודעים, שסיפור נכון סולל את הדרך למערכת היחסים, שבלעדיה, לא תהיה מכירה. כי בעסק קטן, האישי הוא עסקי והעסקי הוא לגמרי אישי.

אם הסיפור שלך מייצר לך תוצאות פחות טובות ממה שאתה חושב שמגיע לך, ואם אתה מרגיש וחושב ששינוי הסיפור יעזור לך להפוך לסיפור הצלחה גדול יותר, התכנית מתאימה לך.

מה הסיפור שלך לחיים

מה שקורה לאנשים בחוץ מתחיל תמיד מהסיפור הפנימי. אנחנו יצורים של הרגלים ודפוסים, שנשענים על מחשבות ואמונות, מהם בנויים הסיפורים שלנו.

האם החיים שלך קלילים וזורמים? האם העולם לרוב מחייך אליך?

הצלחת להגשים את חלומות החיים והקריירה או שדברים די תקועים בחייך?

אנשים מחפשים את קרבתך? רוצים לשתף איתך פעולה? לעשות יחד איתך דברים מרגשים?

אם לא, הגיע הזמן לכתוב סיפור חדש!

סיפור בו הקושי וההצלפה העצמית הם לא הכוכבים, סיפור בו התשוקה ולא הפחד מנווטים את החיים. ועם הסיפור החדש, החיים שלך יהפכו לקלים, זורמים ומהנים יותר.

גלילה לראש העמוד