סיפורי הצלחה

איך עזרנו ללקוחות להפוך מידע לתוכן מעורר השראה

Dream to make a difference? if yes, let's talk about your coming company Ted Talks Event

נגד כל הסיכויים: 3 הרצאות השראה של נשים שהפכו את "לא" לקריירה מצליחה

מסעותיהם המדהימים של שלוש נשים שסירבו לקבל את המגבלות שייחסו להן אחרים והפכו את ה"לא" שלהן ל"כן" מהדהד. כל אחת מהנשים הללו התגברה על מצוקה בדרכה הייחודית, והפכה את מאבק הילדות שלה לקריירה מצליחה ועכשיו, גם להרצאת השראה מרתקת

להמשך קריאה »
https://pixabay.com/

לנצח את הרצף: 7 הרצאות השראה של הורים לילדים על הרצף האוטיסטי

בכתבה "לנצח את הרצף" אני מזמינה אתכם למסע מרתק בו תגלו אוסף של סיפורים מעוררי השראה, המאירים אור על הנחישות הבלתי מעורערת, האהבה הבלתי מותנית והקשרים הבלתי ניתנים להפסקה של 7 משפחות שמגדלות ילדים אוטיסטים.

להמשך קריאה »

גם להם יש סיפור: 5 סיפורי השראה על מסעות משני חיים

הכירו 5 סיפורים יוצאי דופן של אנשים שעבדו איתי על סיפורי החיים שלהם, והפכו אותם להרצאת השראה. כולם התריסו מול הסיכויים, התגברו על מכשולים והופיעו חזקים מאי פעם. מסעותיהם משמשים עדות לחוסנה של הרוח האנושית ולכוח הנחישות.

להמשך קריאה »

להאמין מחדש: סיפור ההתגברות של גיא מונק

הסיפור של גיא מזכיר לנו שלא משנה כמה החיים עשויים להיראות קשים, תמיד יש תקווה ופוטנציאל לשינוי חיובי. על ידי חיבוק האנשים הנפלאים שאנו פוגשים במסעותינו, נוכל לנצל את מאגרי הכוח והאמונה הפנימיים שלנו, ולאפשר לנו להתעלות מעל כל מצוקה ולמצוא את האומץ להאמין מחדש.

להמשך קריאה »

המסע של אללי: סיפור על הגירה, משפחה והורות שלווה

הרצאת ההשראה של אללי על אומנות גידול הילדים בנוחות למרות המציאות הרועשת מציעה תובנות יקרות ערך וכלים מעשיים להורים. על ידי יצירת שלווה ושלום בתוך הכאוס, היות ההורים מודלים לחיקוי ואימוץ הכוח של מחמאות אמיתיות, ההורים יכולים ליצור עולם קסום של גידול ילדים שכולו רגוע ושליו, משהו שכבר מזמן שכחנו.

להמשך קריאה »

לא הגיע הזמן שישמעו גם את הסיפור שלך?