ייעוץ שיווקי

מחפשים את הדבר הבא? רוצים להיות במקום שבו יש לכם יותר השפעה? כתבתם הרצאה, אבל איך משווקים אותה? בפתח, ראיון עבודה או מכרז לחברה, אבל השיווק העצמי שלכם לא משהו? אתם זקוקים לייעוץ להגשמה!

הכירו את 3 היסודות לשיווק והגשמה

1

לגלות

הגיע הרגע לגלות את הערך שלך: מה החוזקות שלך? מה היתרון היחסי שלך? מה מיוחד בך? למה דווקא אתה? מה סל המוצרים והשירותים הייחודי שלך? אלו סיפורי הצלחה בנו אותך?

2

להכיר

אתה חייב להכיר את הלקוחות שלך: מה כואב להם? מה הקושי שלהם? מה הם צריכים? מה הם מחפשים? אילו תועלות ירוויחו הלקוחות כתוצאה משימוש בשירותים ובמוצרים שלך? ובך…

3

לרגש

ועכשיו, תתחיל לרגש אנשים ולהתרגש מעצמך: כי, בסוף… אנשים קונים אותך הרבה לפני שהם קונים ממך!. וכאן בדיוק נכנסת אמנות הסטוריטלינג שמרגשת, מניעה ומשפיעה.

איך אני יכולה לעזור?

תבחרו: 1..2..3.. מפגשים, יותר מזה לא תצטרכו…

ייעוץ שיווקי למרצים

כתבתם הרצאה, אולי אפילו כבר הרציתם בפני קהל, אבל מה הלאה? איך משווקים את ההרצאה? ומאיפה תגיע ההזמנה הבאה?. מפגש ייעוץ שיווקי הוא חובה לכל מרצה שמרגיש אובד עצות ומיואש מול משימת השיווק.

ייעוץ שיווקי לעסקים

בשוק מוצף, בסביבה רוויית מתחרים, כאשר כולם מתחרים על אותם לקוחות, וכמעט כולם נראים ונשמעים אותו דבר, אתה חייב לתפוס בעלות על נישה משלך. מיקוד עסקי יצייד אותך בפיטצ', סל מוצרים ופרופיל עסקי שיווקי.

ייעוץ שיווקי למכרזים

בסביבה מרובת מתחרים, לבלוט זו המטרה. בשעה שלכל תפקיד מתמודדים לא מעט מתחרים, למשוך תשומת לב זו משימת העל כדי שהתפקיד יהיה שלך! ייעוץ שיווקי לראיונות ומכרזים מגדיל את הסיכוי שלך לזכות!

היי, אני שירית

שירית בן ישראל 'מספרת הסיפורים', יועצת אסטרטגית שיווקית, מרצה בכירה בעלת .M.Sc במנהל עסקים. אומנית "סטוריטלינג" ומומחית לפיתוח הרצאות השראה

בישראל, אני מוכרת כאחת מחלוצות תחום ההעצמה והפיתוח האישי. לכל פרויקט אני מביאה ניסיון עשיר של למעלה משני עשורים ביצירת סיפורי הצלחה של יותר מ- 7,000 אנשים ועסקים.

אני יודעת לספר סיפורים, ואוכל לעזור גם לך לספר את הסיפור האישי והעסקי שיקדם את המטרות והאג'נדה שלך.

דמיינו...

… כרגע פתחתם את המחשב.

בתיבת המייל מחכות לכם 12 הודעות חדשות:

"קראתי באתר שלך ואני מבקש הצעה ל…"

"ראיתי בעמוד הפייסבוק שלך ש… ואשמח לקבל הצעה ל…"

"הפתעת אותנו… לא ידענו שאתה כזה" כתבו לך חברי וועדת המכרזים. 

הקפה שלכם מתקרר…

מחברת הסליקה מגיעה הודעה: "העברנו לחשבונך…" 

חלום? מציאות? הכל תלוי בשיווק!

שיווק ממוקד מבוסס על איכות, נדיבות ועבודה מדויקת.

עכשיו תתעוררו, ובואו נבנה יחד שיווק ממוקד שיוביל

לתוצאות הכי טובות שאפשר!

ייעוץ שיווקי ופיתוח עסקי לעצמאים ומרצים

כתבתם הרצאה, אולי אפילו הרציתם מספר פעמים בפני קהל, אבל מה הלאה? איך משווקים את ההרצאה שלך? ומאיפה תגיע ההזמנה הבאה?. מפגש ייעוץ שיווקי הוא חובה לכל מרצה שמרגיש אובד עצות ומיואש מול משימת השיווק.

רוב יועצי השיווק שוכחים לציין בפניכם עובדה אחת קטנה, והיא: שלכל אדם ועסק מתאים מודל שיווק אחר, מודל שמבוסס על החוזקות של בעל העסק ולא על השירותים שהספק רוצה למכור לו.

בעסקים קטנים השיווק לרוב מבוצע על ידי בעליו. ולכן, רק פעילות שיווק על בסיס חוזקות ומשאבים אישיים תניב לכם תוצאות טובות ובמאמץ קטן יחסית.

לא חייבים רשימות דיוור! וגם לא משפכים שיווקיים! קיימים 10 מודלים עסקיים נוספים שיניבו לכם שיווק איכותי בקלות ובהנאה. לא הגיע הרגע לגלות את המודל שעובד בשבילכם?

ייעוץ שיווקי והכנה לראיונות ומכרזים

בסביבה מרובת מתחרים, לבלוט זו המטרה. בשעה שלכל תפקיד מתמודדים לא מעט מתחרים, למשוך תשומת לב זו משימת העל כדי שהתפקיד יהיה שלך! 

  • ניגשת בעבר למכרז או שניים, אבל לא זכית? 
  • עובדים פחות מוכשרים מתקדמים, ואתה לא?

בכל מקרה, יש שני דברים בטוחים: הראשון, שאם לא תתמודד למכרז הבא, בוודאות לא תיבחר! והשני, שאם לא תשקיע בהכנה מקצועית, תהיה בעמדת נחיתות מול מתמודדים אחרים שכן ייהנו מהכנה מקצועית למכר. חשוב שתדע, שאם בפעם הקודמת לא עברת, זה לא מפני שאתה לא ראוי, אלא כי לא הכנת את עצמך כראוי!… אז, איך נגדיל את הסיכוי שלך לזכות? 

  • נכין לך קורות חיים שיווקיים.
  • נגבש תשובות שיווקיות לשאלות המכרז.
  • תלמד איך לשדר אסרטיביות, ביטחון ונינוחות בשפת הגוף.
  • נגבש את שיחת המכירה שלך, ונבנה יחד נוכחות מנצחת.  

לקוחות מספרים

לְתֵיאוּם מִפְגַּשׁ יִיעוּץ שִׁיוּוּקִי

מה עוד נוכל לעשות יחד?

קורות חיים שיווקיים

הם הפנים שלכם! האם ייזרקו לפח או שבזכותם תוזמנו לראיון? עריכת קורות החיים מגדילה את הסיכויים

עמידה מול מצלמה

רגע לפני ראיון או מכרז, לא כדאי שתתאמנו מול המצלמה כדאי לוודא שאתם מקרינים ביטחון ועוצמה? 

אימון לפרזנטציה

בניתם הרצאה? מצגת להנהלה? הידעתם ש- 50% מההצלחה שלכם תלויים בסגנון ההגשה?  

בניית תוכנית שיווק

בעלי עסקים מצליחים יודעים שהכל מתחיל ונגמר ב…תוכנית שיווק מעולה וביישומה באופן שיטתי.