פיתוח תוכן לעסקים

ברוכים הבאים לעידן הסטוריטלינג. אנשים קונים את הסיפור שלך הרבה לפני שהם קונים ממך, אז לא היה כדאי לספר את הסיפור שיגרום להם לקנות דווקא מהעסק שלך? 

מה הסיפור שלך?- ליזמים, חברות וארגונים

מצגות סטוריטלינג שיווקיות

 בשורה תחתונה, בכנס, בישיבת סוף שנה, בהדרכה או לקראת אירוח משלחות, אתם חייבים מצגת שיווקית שתעורר באנשים השראה ותניע אותם לפעולה

ted talk development

פיתוח הרצאות טד (TED)

הציעו לכם להשתתף בכנס הרצאות בסגנו TED? אולי אתם רוצים לפתח הרצאת טד כדי לשווק את הידע והמומחיות שלכם? אתם רוצים… אבל איך מתחילים? בדיוק בשביל זה אני כאן! אחרי מאות הרצאות קצרות וארוכות שפיתחתי לאירועים בסגנון טד, אשמח לסייע גם לכם להפוך את הידע והניסיון לטד חכם, מסקרן ושיווקי 

סטוריטלינג עסקי לחברות

 הלקוחות יתרשמו מהמספרים, אבל יזכרו את הסיפורים. ולמה בעצם? כי סיפורים, שנגזרים מחיבור מדויק בין מטרות אסטרטגיות לבין DNA החברה יוצרים סטוריטלינג עסקי מנצח

מה הסיפור שלך? – סדנאות סטוריטלינג ופרזנטציה 

סדנאות והרצאות סטוריטלינג

כי בסוף, מול אנשים, בחיים ובעסקים, לצד המספרים, זה תמיד הסיפור שקובע! אז למה שלא תלמדו איך לספר את הסיפור ה/נכון כדי שתרגשו ותניעו אנשים?

סדנאות 'סטורי פרזנטיישן'

רוצים לצייד את אנשי השיווק והמכירות בארגון בכלי שיווקי שיעזור להם לספר סיפור כובש גם במצגת וגם בשיחה מול לקוחות? סטורי פרזנטיישן היא הפיתרון! 

חוֹשְׁבִים שֶׁאוּכַל לַעֲזֹור לָכֶם?

מה הסיפור שלך?- לעצמאים, פרילנסרים ובעלי עסקים

הרצאות בימינו הם כלי השיווק האולטימטיבי להעברת מידע ומסרים:

הרצאה אפקטיבית המלווה במצגת סטוריטלינג שיווקית משפיעה על תהליכי קבלת החלטות, משנה עמדות, התנהגויות ולעיתים… גם משנה חיים.

  • צברתם ידע וניסיון מקצועי?
  • יש לכם מומחיות ייחודית?
  • עברתם דרך ויש לכם סיפור מרגש?

איזו הרצאה הכי מתאימה לסיפור שלכם? 

ted talks

פיתוח הרצאות השראה

כן, אתם יכולים! הגיע הרגע להפוך את המסע שעברתם להרצאה מקצועית, או להרצאת השראה שגם תפיץ את הבשורה שלכם, גם תגדיל לכם את הפרנסה וגם תעזור לאנשים לשנות את החיים

professional lectureדד development

פיתוח הרצאות מקצועיות

צברתם ידע ואתם מומחים בתחומכם? אולי קיבלתם הזמנה מפתיעה להעביר הרצאה? לאחר 30 שנים של הרצאות מקצועיות ומאות הרצאות מקצועיות שפיתחתי, אשמח לעזור לכם לבנות הרצאה מקצועית מיוחדת שגם תשתף בידע שלכם, גם תיצור לכם בידול וגם תגדיל את הכנסות העסק

מצגת העולם החדש

ייעוץ לשיווק והגשמה

מחפשים את הדבר הבא? רוצים להיות במקום שבו יש לכם יותר השפעה?  כתבתם הרצאה, אבל איך משווקים אותה? בפתח, ראיון עבודה או מכרז לחברה, אבל השיווק העצמי שלכם לא משהו? בוודאות, אתם זקוקים לייעוץ להגשמה!

life story

בניית קורסים וסדנאות

רוצים לעזור לאנשים וארגונים לשפר תהליכים? לפתח מיומנויות וכישורים? לשדרג ביצועים תקשורת ותוצאות? פתחו עבורם סדנאות וקורסים משני חיים! 

היי, אני שירית

שירית בן ישראל 'מספרת הסיפורים', יועצת אסטרטגית ומרצה בכירה (.M.Sc במנהל עסקים) מומחית בתחום הסטוריטלינג והשיווק העצמי. סופרת, מעצבת, חוקרת ואנליסטית ומפתחת הרצאות השראה. 

בישראל, אני מוכרת כאחת מחלוצות תחום ההעצמה והפיתוח האישי. לכל פרויקט אני מביאה ניסיון עשיר של למעלה משני עשורים ביצירת סיפורי הצלחה של יותר מ- 7,000 אנשים ועסקים.

אני יודעת לספר סיפורים, ואוכל לעזור גם לך לספר את הסיפור האישי והעסקי שיקדם את המטרות והאג'נדה שלך.

הנה מה שלקוחות מספרים

בין לקוחותינו

חוֹשְׁבִים שֶׁאוּכַל לַעֲזֹור לָכֶם?