המומחיות שלי

ברוכים הבאים לעידן הסטוריטלינג. אנשים קונים את הסיפור שלך הרבה לפני שהם קונים ממך. אז לא היה כדאי לספר את הסיפור שיגרום להם לקנות דווקא מהעסק שלך? 

רוצה לפתח את העסק שלך באמצעות תוכן מעורר השראה? 

הנה, מה שנוכל לעשות יחד

פיתוח הרצאות השראה

whats your story

כן, אתם יכולים! הגיע הרגע להפוך את המסע שעברתם להרצאת השראה שגם תפיץ את הבשורה שלכם, גם תגדיל את הפרנסה וגם תשנה לאנשים את החיים

סטוריטלינג עסקי לחברות

 הלקוחות יתרשמו מהמספרים, אבל יזכרו את הסיפורים. סיפורים, שנגזרים מחיבור מדויק בין מטרות אסטרטגיות לבין DNA החברה יוצרים סטוריטלינג עסקי מנצח 

מצגות סטוריטלינג שיווקיות

https://pixabay.com/

 בשורה תחתונה, בכנס, בישיבת סוף שנה, בהדרכה או לקראת אירוח משלחות, אתם חייבים מצגת שיווקית שתעורר באנשים השראה ותניע אותם לפעולה

סדנאות והרצאות סטוריטלינג

storytelling workshops

כי בסוף, מול אנשים, בחיים ובעסקים, לצד המספרים, זה תמיד הסיפור שקובע!. אז למה שלא תלמדו איך לספר את הסיפור ה/נכון כדי לרגש ולהניע אנשים? 

בניית קורסים וסדנאות

life story

רוצים לעזור לאנשים וארגונים לשפר תהליכים? לפתח מיומנויות וכישורים? לשדרג ביצועים תקשורת ותוצאות? פתחו עבורם סדנאות וקורסים משני חיים! 

אירועי סטוריטלינג לארגונים

דמיינו… העובדים שלכם עומדים על הבמה ומספרים את הסיפור שלהם. הם כל כך מרגשים וגאים. אירועי סטוריטלינג בחברות הם מתכון מושלם למיתוג פנים וחוץ ארגוני.

היי, אני שירית

שירית בן ישראל 'מספרת הסיפורים', יועצת אסטרטגית ומרצה בכירה (.M.Sc במנהל עסקים) מומחית בתחום הסטוריטלינג והשיווק העצמי. סופרת, מעצבת, חוקרת ואנליסטית, ומפתחת הרצאות השראה. 

בישראל, אני מוכרת כאחת מחלוצות תחום ההעצמה והפיתוח האישי. לכל פרויקט אני מביאה ניסיון עשיר של למעלה משני עשורים ביצירת סיפורי הצלחה של יותר מ- 7,000 אנשים ועסקים.

אני יודעת לספר סיפורים, ואוכל לעזור גם לך לספר את הסיפור האישי והעסקי שיקדם את המטרות והאג'נדה שלך.

לקוחות ממליצים

חושבים שאוכל לעזור לכם?