שירותי

מה הסיפור שלך?

ברוכים הבאים לעידן הסטוריטלינג. אנשים קונים את הסיפור שלך הרבה לפני שהם קונים ממך. אז לא היה כדאי לספר את הסיפור שיגרום להם לקנות דווקא מהעסק שלך? 

רוצים לפתח את העסק/ חברה באמצעות תוכן מעורר השראה? 

הנה, מה שנוכל לעשות יחד

מה הסיפור שלך? – ליזמים, חברות וארגונים

סטוריטלינג עסקי לחברות

 הלקוחות יתרשמו מהמספרים, אבל יזכרו את הסיפורים. סיפורים, שנגזרים מחיבור מדויק בין מטרות אסטרטגיות לבין DNA החברה יוצרים סטוריטלינג עסקי מנצח

ted talks workshop

סדנאות והרצאות סטוריטלינג

כי בסוף, מול אנשים, בחיים ובעסקים, לצד המספרים, זה תמיד הסיפור שקובע!. אז למה שלא תלמדו איך לספר את הסיפור ה/נכון כדי שתרגשו ותניעו אנשים?

https://pixabay.com/

מצגות סטוריטלינג שיווקיות

 בשורה תחתונה, בכנס, בישיבת סוף שנה, בהדרכה או לקראת אירוח משלחות, אתם חייבים מצגת שיווקית שתעורר באנשים השראה ותניע אותם לפעולה

מה הסיפור שלך?- לעצמאים, פרילנסרים ובעלי עסקים

ted talks

פיתוח הרצאות השראה

כן, אתם יכולים! הגיע הרגע להפוך את המסע שעברתם להרצאת השראה שגם תפיץ את הבשורה שלכם, גם תגדיל את הפרנסה וגם תשנה לאנשים את החיים

מצגת העולם החדש

ייעוץ לשיווק והגשמה

מחפשים את הדבר הבא? רוצים להיות במקום שבו יש לכם יותר השפעה?  כתבתם הרצאה, אבל איך משווקים אותה? בפתח, ראיון עבודה או מכרז לחברה, אבל השיווק העצמי שלכם לא משהו? בוודאות, אתם זקוקים לייעוץ להגשמה!

life story

בניית קורסים וסדנאות

רוצים לעזור לאנשים וארגונים לשפר תהליכים? לפתח מיומנויות וכישורים? לשדרג ביצועים תקשורת ותוצאות? פתחו עבורם סדנאות וקורסים משני חיים! 

היי, אני שירית

שירית בן ישראל 'מספרת הסיפורים', יועצת אסטרטגית ומרצה בכירה (.M.Sc במנהל עסקים) מומחית בתחום הסטוריטלינג והשיווק העצמי. סופרת, מעצבת, חוקרת ואנליסטית, ומפתחת הרצאות השראה. 

בישראל, אני מוכרת כאחת מחלוצות תחום ההעצמה והפיתוח האישי. לכל פרויקט אני מביאה ניסיון עשיר של למעלה משני עשורים ביצירת סיפורי הצלחה של יותר מ- 7,000 אנשים ועסקים.

אני יודעת לספר סיפורים, ואוכל לעזור גם לך לספר את הסיפור האישי והעסקי שיקדם את המטרות והאג'נדה שלך.

לקוחות שעברו איתי תהליכים מספרים

חוֹשְׁבִים שֶׁאוּכַל לַעֲזֹור לָכֶם?