שירותים

ברוכים הבאים לעידן הסטוריטלינג. אנשים קונים את הסיפור שלך לפני שהם קונים ממך. אז לא כדאי לספר את הסיפור שיגרום להם לקנות דווקא מהעסק שלך? 

אנחנו הופכים מידע ומספרים לסיפורים מרגשים שמניעים אנשים

כל הכלים השיווקיים שהעסק שלך צריך…

פיתוח הרצאות השראה

כן, אתם יכולים! הגיע הרגע להפוך את המסע שעברתם להרצאת השראה שגם תפיץ את הבשורה שלכם, גם תגדיל את הפרנסה וגם תשנה לאנשים את החיים

סטוריטלינג עסקי

 הלקוחות יתרשמו מהמספרים, אבל יזכרו את הסיפורים. סיפורים, שנגזרים מחיבור מדויק בין מטרות אסטרטגיות לבין DNA החברה יוצרים סטוריטלינג עסקי מנצח 

מצגות סטוריטלינג שיווקיות

 בשורה תחתונה, בכנס, בישיבת סוף שנה, בהדרכה או לקראת אירוח משלחות, אתם חייבים מצגת שיווקית שתעורר באנשים השראה ותניע אותם לפעולה

סדנאות סטוריטלינג

כי בסוף, מול אנשים, בחיים ובעסקים, לצד המספרים, זה תמיד הסיפור שקובע!. אז למה שלא תלמדו איך לספר את הסיפור ה/נכון כדי לרגש ולהניע אנשים? 

אירועי סטוריטלינג

דמיינו… העובדים שלכם עומדים על הבמה ומספרים את הסיפור שלהם. הם כל כך מרגשים וגאים. אירועי סטוריטלינג בחברות הם מתכון מושלם למיתוג פנים וחוץ ארגוני.

היי, אני שירית

שירית בן ישראל 'מספרת הסיפורים', יועצת אסטרטגית ומרצה בכירה (.M.Sc במנהל עסקים) מומחית בתחום הסטוריטלינג והשיווק העצמי. סופרת, מעצבת, חוקרת ואנליסטית, ומפתחת הרצאות השראה. 

בישראל, אני מוכרת כאחת מחלוצות תחום ההעצמה והפיתוח האישי. לכל פרויקט אני מביאה ניסיון עשיר של למעלה משני עשורים ביצירת סיפורי הצלחה של יותר מ- 7,000 אנשים ועסקים.

אני יודעת לספר סיפורים, ואוכל לעזור גם לך לספר את הסיפור האישי והעסקי שיקדם את המטרות והאג'נדה שלך.

לקוחות מפרגנים

חושבים שאוכל לעזור לכם?