השירותים שלנו

ליווי בוטיק לפיתוח סטוריטלינג מעורר השראה 🙂 

פיתוח הרצאות השראה

אין כמו הרצאת השראה בימינו כדי לחולל שינוי ולהשפיע על אנשים. הרצאת השראה היא כלי השיווק של העידן החדש. באמצעותה, בעלי עסקים מצליחים לבדל את עצמם בשוק העמוס במתחרים. בנוסף, הרצאת השראה אורזת את החוכמה והידע שצברת ומעבירה אותם הלאה לעוד ועוד אנשים.

לכל מרצה יש סיפור. לרוב זה הסיפור שבגללו הפך למרצה. לא תמיד הסיפור גלוי, לא תמיד הוא ברור. לעיתים הוא נחבא מתחת לסיפורים נוספים, שמרגישים כמו הדבר האמיתי.

מרגיש שהסתובבת יותר מידי זמן סביב הסיפור שלך? חולם לעזור לאנשים לשנות את החיים וגם להגדיל את הפרנסה? לא הגיע הרגע להפוך את הסיפור והידע, בליווי מקצועי, להרצאה מעוררת השראה?

סדנאות סטוריטלינג

אנחנו חיים בעידן הסיפורים. סיפור טוב מרגש אנשים, סיפור טוב מבדל עסקים, סיפור טוב מעניין משקיעים, וסיפור טוב גם מעורר השראה ומשנה חיים.

השיווק החדש לא מבוסס על מציאת פתרונות בלבד, אלא על יצירת עולם טוב יותר ללקוחות. וכאן בדיוק נכנסים הסיפורים שמייצרים אמפתיה והתרגשות.

  • רוצים להפוך מספרים יבשים לסיפורים ממגנטים?
  • רוצים ללמוד איך למגנט לקוחות באמצעות סיפור שיווקי?
  • מעוניינים להקים קהילת סטוריטלרים שתשווק את הארגון?
  • רוצים להעצים את העובדים באמצעות אירועים בסגנון TED?

קדימה, בואו נעשה מכם סיפור! 

סטוריטלינג לאירועי חברה

אם תשאלו את העובדים שלכם מה הכי היו רוצים, תגלו שלרוב זה “לבטא את הקול האותנטי שלי”.

כן, אנשים בימינו רוצים שישמעו את הסיפור שלהם. אז, אם נמאס לכם להזמין מרצים מקצועיים לאירועי הארגון, ואם אתם חולמים ליצור תוכן אותנטי ומרגש, שיחזק את אמון העובדים ואת מחויבותו לארגון, עכשיו, יש לכם הזדמנות לחדש. 

אל תזמינו עוד תוכנית העצמה, או תוכנית פיתוח מנהלים’ כדי לגלות ששוב זה More Of The Same!.  במקום, זה הרגע להכיר את תכנית – “מה הסיפור שלך?” התוכנית היחידה בישראל, שמשלבת, גם העצמה אישית, גם העצמה ניהולית, וגם העצמה שיווקית, באמצעות יצירת סיפור אישי חדש שמוצג מעל הבמה.

בניית מצגות שיווקיות

סוף שנה, הדרכה, גיבוש, הרצאה, גיוס משקיעים, או אירוע חברה, בלי מצגת שיווקית שתספר את הסיפור ה/נכון, איך אפשר?…

בעידן הפרעות הקשב והריכוז, כשאנחנו מוצפים במידע ובגירויים מכל עבר, כולנו זקוקים למשהו שיסדר לנו את הראש, וכולנו רוצים שירגשו אותנו. המצגת השיווקית משיגה את שתי המטרות: היא גם מספקת את המידע החיוני וגם מרגשת את החושים ומניעה לפעולה. 

רוצים לעורר השראה או לקדם מכירה? לחשוף מוצר או שירות חדש? להציג תהליך שינוי ארגוני בפני ההנהלה? לסכם את הישגי השנה ולהציג את תוכניות העבודה לשנה החדשה? בוודאות אתם זקוקים למצגת שיווקית שתספר את הסיפור הנכון.

ייעוץ שיווקי לראיונות ומכרזים

איך תגדילו את סיכויי ההצלחה שלכם במכרזים וראיונות עבודה, אפילו שרובכם מאמינים שהם תפורים?.

פעם חשבו שמכרזים קשורים רק למקצועיות. היום אנחנו יודעים שהשיחה השיווקית היא זו שמובילה להצלחה. היא לא כישרון מולד, היא יותר שיטתית ממה שחשבתם, והרבה יותר משמעותית מכדי לוותר עליה.

תכל’ס, הצלחה במכרזים היא לא עניין של מזל, אלא שיטה שמובילה לתוצאה!. זה בדוק שהכנה מקצועית למכרזים משפרת את יכולות השיווק העצמי ומגדילה את סיכויי ההצלחה במכרזים.

רוצים להגדיל את סיכויי ההצלחה בראיון או במכרז הבא?