הרצאות סטוריטלינג בכנסים

2015- היום: הרצאות של שירית בכנסי מידע

מידי שנה מפיקה חברת TELDAN את כנס המידע
הבינלאומי השנתי. הכנס שמתקיים במלון הילטון בת"א מארח
את מיטב מומחי הידע מהארץ והעולם. ואני תמיד שמחה להרצות
בכנסים ולשתף בידע ובמומחיות שלי בתחום הסטוריטלינג

כנס המידע 2022

כולם מדברים היום על סטוריטלינג. אבל ככל שהשיח על הנושא מתגבר, כך גדלה המסתוריות סביבו. מה זה באמת, ובעיקר מה שמעניין כל כך הרבה יזמים, בעלי עסקים וחברות, זה – איך תכל'ס עושים סטוריטלינג לעסקים, חברות וסטארטאפים?

השנה, בחרתי לקחת את הקהל למעבדת הסטוריטלינג שלי, ושם, גילינו יחד איך אני לוקחת עסק, מוצר, חברה, או אדם ובונה איתו וממנו סיפור. וגם, לאילו פלטרפורמות אפשר לקחת את הסיפור, כדי להשיג תוצאות צמיחה ומיתוג אופטימאליות.

על סטוריטלינג עסקי תוכלו לקרוא כאן בהרחבה

כנס המידע 2021

הקורונה שינתה את המציאות באופן דרמטי. מקשר אישי עברנו לקשר דרך המסכים. מידי יום, יותר ויותר אנשי מקצוע, בעלי עסקים וחברות נדרשים לתקשר עם הלקוחות בזום.

הבעיה היא שתקשורת בזום לרוב האנשים, גם לספקים וגם ללקוחות, לא מרגישה אמיתית וידידותית. ובצדק, כי רוב המרצים לא באמת יודעעים איך לרגש, לעניין, לסקרן ולהפעיל את הקהל בזום.

וזאת בדיוק הסיבה שבשנת הקורונה בחרתי לשתף בידע ובניסיון העשיר שלי בהרצאות במערכות מקוונות. אז, איך בכל זאת מלהיבים אנשים בזום? למצגת ההרצאה לחצו כאן

teldan 2019

כנס טלדן 2019

סטוריטלינג עסקי ואישי: איך לספר את הסיפור הנכון? כי הרי בסוף, מול אנשים, בחיים ובעסקים, לצד המספרים, זה תמיד הסיפור שקובע!. 

teldan 2016

כנס המידע 2016

זה קורה ברגע! חיידק בשוקולד.. סלמונלה בטחינה…חיידק בחלב..או בעיות ייצור במוצרים לתינוקות.. תוך דקות הרשת גועשת. מה עושים? איך מנהלים את המשבר? מאז משבר הסיליקון בחלב של תנובה, דרך אסון רמדיה, מהצד נראה שלא למדנו הרבה.

  • איך נכון לנהל את המשבר?
  • ואיך אפשר להפוך משבר כואב, לסיפור הצלחה מתגלגל, זה היה נושא ההרצאה שלי…

כנס המידע 2015

בעולם שבו הצלחה היא ערך מוביל, חייבים להכיר את הכלים שיעזרו לנו לטפס לפסגה.

בהרצאה, במסגרת יום העיון בנושא- "פיתוח וגיבוש קריירה מקצועית", גיליתי למשתתפים- מהם 5 הסודות הכי כמוסים של המצליחנים, שיעזרו לכל אחד להצליח יותר בכל תחום שיבחר…

האמת, זאת לא היתה הרצאה, תוך זמן קצר זה דמה יותר להפנינג הצלחה…

הי, אני שירית,

זאת שמכל דבר עושה סיפור. בׇּטַיְטֵל אני יועצת אסטרטגית עם תואר שני במנהל עסקים, כמו שאמא שלי תמיד רצתה. בפרקטיקה של החיים אני סְטוֹרִיטֶלֶרִית – מספרת סיפורים. זו שיודעת להפוך חוויות ומידע לתוכן מעניין ומעורר השראה והשפעה.

בעשרים השנים האחרונות אני קמה כל בוקר ובוחרת לעשות את מה שאני הכי אוהבת, לפתח ולהעצים אנשים ועסקים. בדרך לשם פגשתי אלפי אנשים, ובכל פעם גיליתי שמה שמניע אותי הוא הרצון לעזור להם ליצור לעצמם סיפור חדש.

כי סיפורים נוצרים פעמיים: בפעם הראשונה בראש שלנו, ובפעם השנייה, כשאנחנו משחררים אותם לעולם. ואני פה ללידה השנייה של הסיפור שלכם.

לקוחות מספרים

לְמֵידָע וְהַזְמָנַת הַרְצָאוֹת

בין לקוחותינו