המסע של אללי: סיפור על הגירה, משפחה והורות שלווה

שירית בן ישראל

Print Friendly, PDF & Email

שירית בן ישראל

Print Friendly, PDF & Email

בעולם מלא כאוס ורעש, הסיפור של אללי ברו עומד כמגדלור של תקווה והשראה.

לאחר שעלה מאתיופיה דרך סודן, מסעם של אללי וחלק ממשפחתו לישראל לא היה קל. עם זאת, באמצעות חוסנו ונחישותו, הוא לא רק התאקלם בביתו החדש אלא גם הפך לאיש משפחה אוהב, בעל עסק מצליח, ומרצה לאמנות גידול ילדים בנוחות למרות המציאות הרועשת.

במאמר הזה אני שמחה להציג לכם קמצוץ מהחוויות של אללי ושלושה מתוך עשרה שיעורים חשובים שהוא חולק עם ההורים, שהם חלק מהשיטה הייחודית שפיתח, תוך שימת דגש על החשיבות של יצירת שלום בתוך כאוס, להיות מודל לחיקוי, ואת הכוח של מחמאות אמיתיות.

 

מציאת שלווה בתוך הכאוס

מסעו של אללי מאתיופיה לישראל היה מלא באי ודאות ואתגרים. עם זאת, הוא גילה את החשיבות של מציאת שלווה פנימית למרות הכאוס סביבו.

באמצעות הרצאתו, אללי חולק כלים ותובנות מעשיים כיצד הורים יכולים ליצור סביבה שלווה עבור ילדיהם, תוך טיפוח רווחה רגשית וחוסן. הוא מדגיש את המשמעות של ביסוס שגרה, הצבת גבולות ויצירת אווירה מטפחת המאפשרת לילדים לשגשג.

 

להיות מודל חיקוי 

במקום פשוט להטיף לילדים על איך להתנהג, אללי מאמין בכוחם של ההורים להיות מודל לחיקוי. הוא מבין שילדים לומדים בצורה הטובה ביותר באמצעות התבוננות וחיקוי. על ידי גילום הערכים וההתנהגויות שאנו רוצים שילדינו יחקו, נוכל להשפיע באופן חיובי על התפתחותם.

לכן, אללי מעודד הורים להרהר במעשים שלהם ולשאוף להיות הגרסאות הטובות ביותר של עצמם, תוך יצירת בסיס חזק לצמיחת ילדיהם.

כוחן של מחמאות 

אללי מציגה פרספקטיבה ייחודית על אמנות ההחמאה לילדים. הוא מאמין שכאשר אנו מחמיאים לילד אחד, עלינו להחמיא לכולם. על ידי כך, אנו מטפחים תחושת אחדות ושוויון בתוך המשפחה. גישה זו מעודדת ילדים לתמוך ולרומם אחד את השני, לקדם דינמיקה משפחתית חיובית והרמונית.

זאת הייתה טעימה קטנה מארגז הכלים של אללי. ההרצאה השלמה שופכת אור על החשיבות של טיפוח תרבות של הערכה וחסד בתוך התא המשפחתי ומציידת את המשתתפים בכלים פרקטיים וידידותיים שיעזרו לגדל את הילדים בנחת וליהנות מהזוגיות עליה חלמנו. 

 

מה עשינו?

 

למי מתאימה ההרצאה?  

  • לקבוצות ופורומים של הורים
  • לעיריות, מתנ"סים, מועצות ומשרדי ממשלה 

 

לסיכום, 

מסעו של אללי מאתיופיה לישראל הוא עדות לכוח החוסן, הנחישות והחתירה לחיים טובים יותר. באמצעות חוויותיו הוא הפך למקור השראה להורים המבקשים לגדל את ילדיהם בסביבה שלווה ומטפחת.

הרצאתו של אללי על אומנות גידול הילדים בנוחות למרות המציאות הרועשת מציעה תובנות יקרות ערך וכלים מעשיים להורים. על ידי יצירת שלווה ושלום בתוך הכאוס, היות ההורים מודלים לחיקוי ואימוץ הכוח של מחמאות אמיתיות, ההורים יכולים ליצור עולם קסום של גידול ילדים שכולו רגוע ושליו, משהו שכבר מזמן שכחנו.

הסיפור של אללי משמש תזכורת לכך שעם אהבה, סבלנות והלך רוח נכון, נוכל ליצור חיי משפחה הרמוניים ומספקים. לכל מי שרוצה לגדל ילדים בנחת וגם ליהנות מהזוגיות עליה חלם לפני שהפך להורה, כדאי לשמוע את ההרצאה של אללי.

  • לפרטים והזמנות דברו עם אללי – נייד. 054-973-8743
  • "איך לגדל ילדים בנחת וגם ליהנות מהזוגיות עליה חלמנו"

לבניית הרצאת השראה משלכם, דברו איתי

לממליצים נוספים

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    אלוף, המסע שאללי עבר ועובר ומהיכרות של המודל לחיקוי שהוא מציג אפשר לקבל ארגז כלים משמעותיים לחיים בכלל ולגידול ילדים בפרט.
    ממליץ בחום לטעום מודל להורות מתקנת בעידן של כאוס.

כתיבת תגובה

מה הסיפור שלך?

אללי ברו | איך לגדל ילדים בנחת וגם ליהנות מהזוגיות עליה חלמנו?

גם לך יש סיפור לספר?

שנהפוך אותו להרצאת השראה?

"המהפך שאני עושה לאנשים קשור בראש ובראשונה לשינוי הסיפורים שהם מספרים."