כיצד הרצאה על סטוריטלינג וסיפורים יכולה לחזק את התקשורת הארגונית?

שירית בן ישראל

Print Friendly, PDF & Email

שירית בן ישראל

Print Friendly, PDF & Email

המאמר מיועד למנהלי ארגונים ולמעצבי מדיניות משאבי אנוש, שמעוניינים לגלות איך הרצאת סטוריטלינג והטמעת כלי הסטוריטלינג יכולות לחזק את התקשורת הארגונית.

 

כוחם המופלא של סיפורים

בימינו, סיפור סיפורים הוא כלי חיוני לתקשורת אפקטיבית. זוהי דרך להתחבר לקהל שלכם (עסקי או ארגוני, לוקאלי או גלובאלי) ברמה רגשית ולהעביר רעיונות מורכבים בצורה פשוטה ובלתי נשכחת.

כשזה מגיע לתקשורת ארגונית, סיפור סיפורים יכול לעזור לקדם מרכיבים חשובים שמחזקים את מערך הקשרים בין אנשים, מחלקות ואגפים. בנוסף, סיפורים יכולים לסייע לארגון בחיזוק הקשר עם ספקים ולקוחות.

הנה 4 תועלות שהרצאת סטוריטלינג והטמעת כלי הסטוריטלינג בתקשורת יכולות ליצור בארגון שלכם:

  • אמון: על ידי שיתוף סיפורים, אתה יכול לבנות אמון עם הקהל שלך. אנשים נוטים יותר לסמוך על חברה שחולקת את הערכים והאמונות שלה באמצעות סיפורים.
  • תחושה של קהילה: סיפורים יכולים לעזור ליצור תחושת קהילה בתוך ארגון. כאשר העובדים מרגישים מחוברים למשימה ולערכים של החברה, יש סיכוי גבוה יותר שהם יהיו מעורבים ומוטיבציה
  • קידום רעיונות, אג'נדות ומסרים: אפשר להפוך רעיונות מורכבים לנגישים יותר. סיפורים הם דרך מצוינת לפשט רעיונות מורכבים ולהפוך אותם לנגישים יותר לקהל רחב יותר. על ידי שימוש בדוגמאות ואנקדוטות מהחיים האמיתיים, תוכלו לעזור לקהל שלכם להבין מושגים מורכבים בצורה יותר פשוטה ונגישה.
  • מעורבות: זה ידוע שסיפורים מטבעם מרתקים יותר מעובדות ונתונים. על ידי שימוש בסיפורים בתקשורת הארגונית שלך, תוכלו להגביר את המעורבות וללכוד את תשומת הלב של הקהלים השונים.

בשורה תחתונה,

הרצאה על סטוריטלינג וסיפורים יכולה לעזור לארגונים לשפר את התקשורת הארגונית שלהם. באמצעות הקניית המיומנויות והכלים הדרושים לעובדים ולמנהלים כדי לספר סיפורים מרתקים יוכלו לעניין, לסקרן ולעורר השראה בלקוחות, ספקים ולא פעם.. גם במתחרים. 

רוצים לצייד את המנהלים והעובדים בארגון בכלי הסטוריטלינג כדי לשפר את התקשורת הארגונית? דברו איתי >

למאמרים נוספים

כתיבת תגובה

מה הסיפור שלך?

שירית בן ישראל

יועצת אסטרטגית ומומחית סטוריטלינג. מלווה חברות וארגונים בפיתוח תוכן אותנטי מעורר השראה והשפעה 

storytelling expert

גם לך יש סיפור לספר?

שנהפוך אותו להרצאת השראה?

"המהפך שאני עושה לאנשים קשור בראש ובראשונה לשינוי הסיפורים שהם מספרים."