אירועי TED TALKS 2022: אנשים. סיפורים. ארגונים. השראה.

שירית בן ישראל

Print Friendly, PDF & Email

שירית בן ישראל

Print Friendly, PDF & Email

זה כמעט תמיד מתחיל כך…

"שירית, אנחנו פונים אלייך עם רעיון. יש לנו מטרה ברורה, אנחנו רוצים לקיים סדנאות לבניית הרצאות טד כדי גם לשתף בידע וגם ליצור גיבוש, אבל לא ברור לנו איך עושים את זה. נשמח להצעה לבניית הרצאות בסגנון טד ואירוע TED TALK…"

והתוצאה, פעם אחר פעם, היא אירוע מרהיב ומרגש, מעצים מלמד ומעורר השראה. ולפעמים… גם מטלטל. 

אז, אם אתם שוקלים לקיים אירוע הרצאות בסגנון טד בארגון או בחברה, הציצו בכתבה שלפניכם, ותמצאו בה חלק מאירועי TED TALKS שפיתחנו בשנה האחרונה.

 

פרויקט TED TALKS – אלו"ט

באלו"ט, האגודה הלאומית לילדים ובוגרים עם אוטיזם, חלמו על נבחרת הורים לילדים עם אוטיזם שמרצים בבתי ספר, מרגשים ומשנים עמדות והתייחסות לילדים עם אוטיזם ולאוטיזם עצמו.

וכך, ביוני השנה התחלנו בעבודה. המשימה שלנו הייתה להפוך את התוכן שיתגבש בסדנאות לבניית הרצאות טד שנקיים לכדי סיפורים אישיים. המשתתפים, כולם הורים לילדים על הרצף, הגיעו לתוכנית שהתקיימה בזום מכל קצוות הארץ. 

והתוצאה עלתה על כל דמיון: באירוע מרגש ומטלטל עלו על הבמה 4 נשים, אימהות לילדות וילדים עם אוטיזם וסיפרו את סיפור ההתמודדות. אף לא עין אחת בקהל נותרה יבשה…

להמשך קריאה >

פרויקט TED TALKS – קרן אייסף

בקרן אייסף שמעניקה מלגות לסטודנטים מאוכלוסיות מוחלשות בפריפריה חלמו על אירוע של הרצאות TEDTALK של בוגרי הקרן.

המטרה הייתה להעצים ואת הסטודנטים שעומדים בפני סיום התואר, ובנוסף, לצייד אותם בכלים מעשיים להתמודדות מוצלחת עם תהליך מציאת עבודה והשתלבות בשוק התעסוקה בהיי טק.

מירה, ז'נבה, טל וניקול נבחרת המרצים של אייסף לפרויקט, עשו את "המעל ומעבר". אגב, לדבריהם עשיית "המעל ומעבר" זה סימן הזיהוי של כלל הסטודנטים של אייסף…

והאירוע? האירוע כולו היה הצלחה מעל ומעבר למה שדמיינו, והשאיר לכולנו טעם של עוד…

להמשך קריאה בקרוב >

 

פרויקטי TED TALKS – ארגון העובדים בעיריית ת"א- יפו

ארגון העובדים בעיריית תל אביב- יפו היה בין הראשונים בארץ שהבין שהרצאות טד ואירועי TED TALK הם האמצעי היעיל ביותר להשגת 3 מטרות במצטבר:

  • העצמת עובדים ועובדות
  • יצירת בידול ארגוני
  • ובניית מנוף שיווקי למיצוב הארגון.

וכך, בחמש השנים האחרונות יצרנו מגוון אירועי STED TALK בארגון, סביב נושאים שונים. בנוסף, המרצות, בוגרות התוכניות השונות הפכו להיות חלק ממאגר מרצים IN HOUSE של הארגון, וההרצאות שלהן משווקות לאירועי מחלקות ואגפים בעיריית ת"א בהתאם למהות האירוע.

מצב מעורר השראה מסוג זה הוא מצד אחד, חלומו של כל ארגון, מצד שני, עם השקעה בתכנון אסטרטגי ועבודה מדויקת בפיתוח הרצאות טד, ואירועי TED TALK החלום הזה, בקלות יכול להפוך למציאות גם בארגון שלכם.

להמשך קריאה >

 

פרויקט TED TALKS  – אלוף פיקוד העורף

הרצאת הטד של אורי גורדין, אלוף פיקוד העורף שהוביל את המבצע המורכב ומתמשך של הגנה על העורף במשך השנתיים בהן התמודדנו עם הקורונה, הייתה יריית הפתיחה של הכנס .

העבודה עם גורדין בליווי צמוד של תמר בן לוויים מי שהייתה אז דוברת הפיקוד, הייתה כמו מבצע צבאי במובן הטוב של המילה: מדוגמת ומדוייקת, משימתית וזורמת, ממוקדת ונחושה לעשות את המיטב בכל מצב.

והתוצאה: על במת היכל התרבות במודיעין מול 600 מקבלי החלטות מכלל ארגוני החירום והעיריות בישראל, עמד האלוף גורדין וכבש את הבמה בהרצאת TED TALK עוצמתית, מרגשת ומטלטלת.

להמשך קריאה >

 

פרויקט TED TALKS  –  עיריית קריית אונו

 12 נשים ממנהלת הנשים בקריית אונו יצאו לדרך:  קונדיטורית, יועצת לניהול, שתי גננות, גרונטולוגית, סטייליסטית, קוסמטיקאית, יועצת זוגית, ועוד.

לכולן היה סיפור מעניין ולנו הייתה מטרה אחת: בתהליך קצר יחסית ומהנה (כי בלי זה אי אפשר) להביא כמה שיותר משתתפות אל קו הגמר, עם הרצאת סיפור אישי מרגשת בסגנון טד.

שם, על הבמה בקריה האדמית אונו, מול ראש העיר ונבחרי ציבור נוספים, מול קהל של 250 איש, עמדו 4 מרצות וריגשו את הקהל, לא פחות, ואולי אף הרבה יותר מהזמרת שהופיעה שם אחריהן.

הפרויקט כולו היה הצלחה, במיוחד, שעבור המרצות, זאת הייתה התחלה של פרק חדש בחיים.

להמשך קריאה >

 

פרויקט TED TALKS – בכנס ספקים 2022 של ICL

כנס הספקים שהופק ע"י חברת מיינלנד נמשך יום שלם וכלל פרזנטציות של בכירי החברה בתחום אסטרטגיות ומגמות לוגיסטיקה ורכש 2023. שעה מתוך האירוע הוקדשה לשמונה הרצאות טד של ספקים מובילים של החברה, תחת הכותרת מה הסיפור שלך? ספקי ICL מספרים את הסיפור הייחודי שלהם. בחלק הזה אני נכנסתי לפעולה.

ב- 28.12.22 בסינימה סיטי בבאר שבע, אחד אחד הם עלו על הבמה וסיפרו את סיפורם ואת סיפור הבשורה שמייצרת החברה שבבעלותם, לשימור ושיפור הקיימות ואיכות הסביבה. הכל, בסופו של יום התחבר להבנה שרווח לעולם, לא רק שהוא לא מנוגד לרווח לכיס, אלא שבחשיבה נכונה הם כמו כלים שלובים.

להמשך קריאה >

גם אתם חולמים להפיק אירועי TED TALKS בארגון שלכם? דברו איתי

 

לממליצים נוספים

כתיבת תגובה

מה הסיפור שלך?

שירית בן ישראל – מומחית לפיתוח הרצאות ואירועי TED TALKS
storytelling expert

גם לך יש סיפור לספר?

שנהפוך אותו להרצאת השראה?

"המהפך שאני עושה לאנשים קשור בראש ובראשונה לשינוי הסיפורים שהם מספרים."