מסיכון לסיכוי: מסמטאות יפו האפלות לשדרת הכוכבים בהונג קונג

שירית בן ישראל

Print Friendly, PDF & Email

שירית בן ישראל

Print Friendly, PDF & Email

על המרצה:

אבירן רן גדל ביפו של שנות ה-90. בילדותו הוגדר כנער בסיכון, והעתיד שצוייר לו לא נראה ורוד בכלל. למרות הכול, בזכות אישיות נחושה במיוחד, מורי דרך שהושיטו לו יד ואימא אחת, לביאה שאין רבות כמוה, עשה את הבלתי אפשרי. כנגד כל הסיכויים הפך אבירן למורה בישראל, מרצה ויוצר קולנוע. סרטיו היו מועמדים לעשרות פרסים וזכו במקומות ראשונים בפסטיבלי קולנוע ברחבי העולם. 

סיפור הסמטאות האפלות של יפו ואנשיה הגיע עד פסטיבל הסרטים בהונג קונג. אם הדרום קוריאנים הביאו לעולם את הסרט 'הפרזיטים', אבירן הביא לעולם את סיפורי יפו. 

על ההרצאה:

מסיכון – לסיכוי: מסימטאות יפו האפלות לשדרת הכוכבים בהונג קונג, היא הרצאת סיפור חיים מעוררת השראה, שחושפת בפנינו את עולמם השברירי של נוער בסיכון.

כמי שגדל ביפו, אבירן הכיר מקרוב את העולם הזה, ובניגוד לאלפי נערים שנשארו בו, הוא פרץ את גבולותיו. והיום, תשוקתו הגדולה היא לעזור לנערים ונערות בסיכון להיחלץ ממעגל הקושי ולהפוך לשותפים פרואקטיביים בחברה. 

ההרצאה מומלצת לצוותי חינוך והוראה, ליזמים חברתיים, מטפלים, עו"סים, וגם סטודנטים בחוגים לקולנוע יוכלו לקבל השראה איך להפוך את החומרים הכי קשים מהילדות לסיפורי השראה. 

"כל נער בסיכון, צריך רק לב אחד שייפתח, ויד אחת שתושט"

אבירן רן

להזמנת ההרצאה דברו עם אבירן 052-822-7875

גם אתם רוצים להפוך את הסיפור והידע שלכם להרצאת השראה? דברו איתי

 

לממליצים נוספים

כתיבת תגובה

מה הסיפור שלך?

אבירן רן | יוצר קולנוע, מרצה ויזם חברתי

גם לך יש סיפור לספר?

שנהפוך אותו להרצאת השראה?

"המהפך שאני עושה לאנשים קשור בראש ובראשונה לשינוי הסיפורים שהם מספרים."