משכין השלום: הסיפור של הרב לחיאני – פיתוח הרצאת השראה, מצגת ושיטה

שירית בן ישראל

Print Friendly, PDF & Email

שירית בן ישראל

Print Friendly, PDF & Email

על המרצה:

הכירו את הרב דוד לחיאני, מייסד שיטת 'פנים חדשות' מטפל זוגי למעלה מ-20 שנים, שמציל זוגות מגירושים

על ההרצאה:

עוד לפני שהיכרנו, כתב הרב לחיאני ספר עב כרס בנושא נישואים. לכן, האתגר הראשון שלנו היה להפוך את הספר, על שלל המידע שבו להרצאת השראה המבוססת על שיטה ייחודית.

וזה בדיוק מה שעשינו. בהמשך הפכה ההרצאה לקורס דיגיטלי – '7 המפתחות ליצירת פנים חדשות בנישואים'. 

מה עשינו?:

הרב לחיאני מספר:

החלום שלו: "רציתי שהשיטה שפיתחתי במשך 12 שנים ועזרה למאות בני זוג לצאת ממשברים ולוותר על הרצון שלהם להתגרש שהשיטה הזו תהיה בנויה היטב, ותגובש כשיטה שיש בה בשורה להשכנת שלום בבית. שירית עזרה לי במלאכת אומן לדלות מחיי סיפורים ועובדות שכנראה על גביהם ומכוחם נוצרה בידי שיטת פנים חדשות."

על התהליך:

"המפגשים השבועייים עם שירית בזום היו חויה מרגשת לראות את סיפור חיי הולך ומתפתח ומשפיע על שליחות חיי להשכין שלום בן אדם לחברו. היתה לי חוויה מרתקת ומרגשת לראות שהאהבה ללא תנאי והחום והגיבוי האוטומטי שקבלתי מהורי במהלך חיי הם שיצקו בנפשי את היסודות המרכזיים של שיטת פנים חדשות.

על התוצאה:

"בעזרת שירית גיבשתי את השיטה לשלבים יותר חדים וברורים, ולכן השיטה יותר קומפקטית ויש מבנה ושלבים היגיוניים לשיטה."

על השיטה:

"התרגשות ממש רוחנית וחוויה שנפל בחלקי להביא תרומה חשובה וממש בשורה בתחום מערכות היחסים בכלל והשכנת השלום בבית בפרט.יש מה לעשות בשיטה מובנית ולא להתיאש ולא לפרק את הדבר הכי יקר באמת שזה הנישואין והמשפחה.

הרגשה נפלאה שהשיטה שפיתחתי תהיה ערוכה בצורה מקצועית ברורה ומרגשת בהרצאה עם סיפורים אוטנטיים ולכן מרגשים שיחברו את קהל המאזינים לתקווה הגדולה שיש דרך ושלבים ברורים כדי לבנות מערכת יחסים בנישואין ולהשכין שלום בן אדם לחברו במיוחד, ומעל הכל לדעת להשכין שלום בבית."

הרב לחיאני מסכם:

"תודה רבה מעומק הלב לשירית על הליווי והנחיה במאור פנים ובסבלנות רבה עם נכונות לעזור מעבר למה שהתבקש בפירוש. והכל בהנחיית וביצוע אומן של שירית המקצוענית".

 

מחפשים הרצאת העצמה לזוגיות? דברו עם הרב לחיאני

רוצים להפוך את הסיפור והידע שלכם להרצאת השראה? דברו איתי

לממליצים נוספים

כתיבת תגובה

מה הסיפור שלך?

הרב דוד לחיאני

גם לך יש סיפור לספר?

שנהפוך אותו להרצאת השראה?

"המהפך שאני עושה לאנשים קשור בראש ובראשונה לשינוי הסיפורים שהם מספרים."