סופיה יאירי – מה הסיפור שלך?: פיתוח הרצאת השראה- זוגיות מרגשת בחיים כמו בסרטים

שירית בן ישראל

Print Friendly, PDF & Email

שירית בן ישראל

Print Friendly, PDF & Email

להרצאת ההשראה שפיתחתי עם סופיה יאירי רפאל קוראים: "מאחד – לשניים"

סופיה מספרת על התהליך: 

"תהליך העבודה עם שירית על פיתוח הרצאת השראה שלי היה מסע מרתק, ותאמינו לי, הייתי בלא מעט מסעות בחיי. היו במסע לא מעט עצירות בתחנות, יחד הקשבנו לסיפורים שלי, גילינו את הדרך שעברתי, ואת השיעורים והכלים שנוצרו.

שירית נתנה במה לכל הגחמות שלי, וחיבקה בהתלהבות רעיונות שתמכו בשיטה, בסיפור ובהשראה שנוצרה באמצעותם. זה היה פשוט תהליך מדהים"

על ההרצאה:

לא כולם רוצים לנהל עסק, לא כולם רוצים להיות סמנכ"לים, לכבוש הרים, או להיות מר עולם. אבל כולם רוצים… אהבה וזוגיות. ומה שלרוב מתחיל כסיפור אהבה מרגש, לעיתים קרובות מידי מסתיים בפרידה וגירושים. מה דעתכם לללמוד להתרגש ולרגש במקום להיפרד או להתגרש? 

סופיה יאירי ראתה הכול, והיום, יש לה בשורה ברורה: "זוגיות מרגשת כמו בסרטים יכולה להתקיים גם בחיים". רוצים להכיר את 6 המפתחות לזוגיות מרגשת כמו בסרטים? בואו להרצאה שלה…

המסר של סופיה: 

"חשוב לי לחסוך מאנשים נהדרים את הכאב והתסכול שהם חווים בזוגיות. כי יש מה לעשות! זה רק עניין של ידע והבנה שחסרים לנו על המערכת הכי חשובה בחיינו, אחרי היחסים עם עצמנו. 

בעשר השנים האחרונות הצלחתי לעזור לכל כך הרבה אנשים לגלות מחדש, את עצמם ואת בני הזוג שלהם. גילוי, שהחזיר לזוגיות את התשוקה, ואת הריגושים ואת התחושות הראשוניות שיצרו את הקשר ביניהם. אז כן, אני מתרגשת כל פעם מחדש, והשיטה שלי, שאותה אני מגלה בהרצאה, עוזרת להחזיר את הריגושים לזוגיות, כל פעם מחדש" 

מה הסיפור שלה? 

סופיה יאירי רפאל היא מרצה ומנטורית, שעוזרת לאנשים ליצור זוגיות מרגשת לאורך זמן, אפילו, שרובם מאמינם שזה קיים רק בסרטים.

ב- 15 השנים האחרונות ליוותה סופיה מאות אנשים בדרך לזוגיות מרגשת בתוך המשפחה המורחבת. בזכותם, פיתחה את שיטת "מאחד – לשניים", השיטה, שבעזרתה, גם אתם תוכלו מהיום להפוך את הזוגיות שלכם, למרגשת הרבה יותר.

על התוצאה:  

"באתי… הבאתי חומר גלם… בחיים לא תיארתי לעצמי שאעבור תהליך כל כך עמוק. הבאתי איתי חומר גלם ראשוני ולא מעובד, ויחד הפכנו אותו לשיטה. בסוף התהליך, יצאתי עם שרשרת פנינים מופלאה בדוגמת הרצאת ההשראה של סופיה יאירי. ולדעתי, הספר שלי כבר בדרך". 

 

לממליצים נוספים

כתיבת תגובה

מה הסיפור שלך?

שם המרצה: סופיה יאירי רפאל

גם לך יש סיפור לספר?

שנהפוך אותו להרצאת השראה?

"המהפך שאני עושה לאנשים קשור בראש ובראשונה לשינוי הסיפורים שהם מספרים."