טלי עוזיאל – מה הסיפור שלך?: פיתוח הרצאת השראה – "שליחות גורלית"

שירית בן ישראל

Print Friendly, PDF & Email

שירית בן ישראל

Print Friendly, PDF & Email

תחשבו על החיים שלכם. נכון שהם יפים? עכשיו, דמיינו רגע אחר… פתאום, הגוף שלכם בוגד בכם. לא הייתם רוצים לדעת שיש לפחות בן אדם אחד בעולם, שיהיה מוכן לתת לכם משהו משלו, כדי שתוכלו להמשיך לחיות?. זה סיפור על נתינה אלטרואיסטית ששינתה מקצה לקצה את חייהם של שניים – הנותנת והמקבל 🙂

להרצאת ההשראה שפיתחתי לטלי עוזיאל קוראים: "שליחות גורלית"

טלי מספרת – קבלו טעימה מההרצאה של טלי:

"איך קם אדם שפוי בבוקר ומחליט שהוא תורם איבר מגופו? הסיפור שלי מתחיל בבית. רוב הסיפורים שלנו מתחילים שם. אני האחות הבכורה במשפחה. זו שתמיד דואגת לכולם. אימא שלנו עבדה הרבה שעות ביום. וכשהייתי חוזרת מהלימודים אני הייתי האימא בבית. האחים שלי זוכרים עד היום איך הייתי מכריחה אותם לשתות גוגל מוגל, כי חשבתי שזה בריא.

גם בבית הספר הייתי סוג של אימא. כן, אני יודעת, זה לא תפקיד שמתאים לילדה, אבל זה מה שהייתי. בכיתה, שרית ואני חברות הכי טובות. יום אחד מחליטות הבנות לעשות עליה חרם.

… אני עומדת מולן, בעיקר מול גלי, מלכת הכיתה ומודיעה לה שאם תמשיך בחרם, אני אספר לכל הבנים על מיכל שהייתה חברתה הטובה שאמא שלה לא מרשה לה לישון עם בגדים כדי שהגוף שלה ינשום בלילה….מרוב בושה, המלכה נבהלת, והחרם נגמר.

אני מודה, אף פעם לא יכולתי לסבול רוע, ובטח שלא הסכמתי לשתוק מולו. ועכשיו, על הספה, מול הטלוויזיה, עם איציק בעלי, מול סיפורם של אנשים  טובים שהחיים שלהם נגמרים ברגע, מציקה לי."

 

המסר של טלי:

"הייתי שם. לפני, עם 2 כליות, והיום, עם אחת. ואני מבטיחה לכם, החיים שלי נפלאים היום הרבה יותר. כי לתת, ממה שחשוב לנו, משהו, למי שהכי צריך את זה, זו הזכות הכי גדולה. זו הנתינה עם המשמעות הכי גבוהה. כליה…בסך הכול 125 גרם. תעשו אגרוף…. בדרך שלכם, תמצאו אנשים שילכו אתכם ועם החלום שלכם, ותעשו את הכי טוב שאתם יכולים בכל רגע."

 

 

מחפשים הרצאת סיפור אישי לצוותים רפואיים? לצוותי השתלה בבי"ח? דברו עם טלי 

רוצים להפוך את סיפור החיים והידע להרצאת השראה? דברו איתי

לממליצים נוספים

כתיבת תגובה

מה הסיפור שלך?

שם המרצה: טלי עוזיאל

גם לך יש סיפור לספר?

שנהפוך אותו להרצאת השראה?

"המהפך שאני עושה לאנשים קשור בראש ובראשונה לשינוי הסיפורים שהם מספרים."