ניצה מתיתיהו – מה הסיפור שלך?: פיתוח הרצאת השראה – "7 שיעורים לחיים שלמדתי ממי שהיה כאן לרגע"

שירית בן ישראל

Print Friendly, PDF & Email

שירית בן ישראל

Print Friendly, PDF & Email

להרצאת ההשראה שפיתחתי לניצה מתיתיהו קוראים: "7 שיעורים לחיים שלמדתי ממי שהיה כאן לרגע"  

 

ניצה מספרת: "אני מאושרת עד הגג שסוף סוף הסיפור שלי הפך להרצאה מרגשת ואותנטית. יש לי אפשרות לספר את הסיפור שלי ולחזק אנשים שמתמודדים עם אתגרים שהחיים מציבים להם"

 

על ההרצאה: 

מידי יום, שולחים מאות אלפי הורים בישראל את הילדים לבתי הספר. הם מאמינים שמישהו שומר עליהם שם. גם אני האמנתי… איך ממשיכים בחיים כשאת פה והילד שלך כבר לא?. איך מתמודדים עם האבדן הבלתי אפשרי הזה?.

סיפורה האמיץ של ניצה, מגלה לנו איך אפשר להפוך את הפרקים הקשים ביותר בחיים שלנו למקפצה לשינוי החיים. 

קטע מתוך ההרצאה: 

"….בסוף, רגע לפני שנפרדנו, עוד הספקת ללמד אותי שיעור אחד חשוב. לימדת אותי, שכל אחד הוא יחיד ומיוחד – ושלהיות אני- זה הכי הכי…

אני אימא. ואימהות רוצות את הכי טוב בשביל הילדים שלהם. אני לא מכירה עוד אימא שלא הייתה מרגישה כמוני. היה לי קשה להשלים עם המחשבה שתשב על כיסא גלגלים כל חייך. היה לי קשה לראות שאתה שונה מכולם. רציתי שתהיה כמונו שתלך על הרגליים. הפכתי עולמות כדי לשנות את זה…. עשיתי הכול כדי שמשהו במצב שלך ישתפר.

אני זוכרת את הביקור אצל המומחה הגדול שהמליץ על הניתוח. המנתח מפרט את הסיכונים, ואתה יושב לך על הכיסא, ומשחק בנייד. אנחנו יוצאים מהקליניקה. אתה מביט בי ואומר: "אני לא מתכוון לעשות את הניתוח הזה", טוב לי איך שאני". אני מנסה להסביר לך שיש פה סיכוי אמיתי…. "זאת הבעיה שלך שאת לא מצליחה לקבל אותי ככה" אמרת לי.

היום אני מבינה, נועם. בזכותך, הבנתי שכל אחד הוא אחר. שאין שניים שהם אותו דבר, אפילו לא תאומים זהים. והכי חשוב, הבנתי שזה בסדר להיות אחר.

נועם, אז והיום אתה בלב שלי. אבל היום, אתה גם בלב של מאות ילדים. מאות ילדים שאף פעם לא הכירו אותך, פוגשים אותך כל יום בביה"ח, ואתה מכניס לחייהם הרבה נועם בלב. תודה לך, בן אהוב שלי :)"

 

life story presentation
ted presentation
גם לכם יש סיפור שמשתוקק לצאת החוצה? בואו נדבר ויחד נהפוך אותו להרצאת השראה

 

לממליצים נוספים

כתיבת תגובה

מה הסיפור שלך?

שם המרצה: ניצה מתיתיהו

גם לך יש סיפור לספר?

שנהפוך אותו להרצאת השראה?

"המהפך שאני עושה לאנשים קשור בראש ובראשונה לשינוי הסיפורים שהם מספרים."