קארן חזאני – מה הסיפור שלך?: פיתוח הרצאת השראה – "זריקת המרץ ששינתה לי את החיים"

שירית בן ישראל

Print Friendly, PDF & Email

שירית בן ישראל

Print Friendly, PDF & Email

להרצאת ההשראה שפיתחתי לקארן חזאני קוראים: "זריקת מרץ"

קארן מספרת רגע אחרי שקיבלה את ההרצאה הסופית: "הרגשתי כמו גוש חימר שלקחת, וברגישות יצירתיות ומקצועיות הפכת למוצר מוגמר שלם, זקוף ומנצנץ! ריגשת אותי ברמות שקשה לי להסביר במילים! חיבוק ענק מוחץ! תודה רבה שירית" 

על התהליך: 

"משהו קרה לי היום, אסימון שנפל, אני כותבת המון מאז שהתחלנו את הקורס, וכשהצעת לנו את הכתיבה האינטואיטיבית כל בוקר – אימצתי.

אני עוברת תהליך ריפוי – מבינה את גודל האירוע המכונן והפצע שפחדתי לגעת בו. חשבתי שאדבר בהרצאה על השיעור של האירוע ופתאום הבנתי עד כמה זה חי ומדמם ולא צלקת סגורה.

יחד עם הכתיבה והדיוק שלך עברתי ועוברת תהליך ריפוי של שנים. 6 שנים עברו מאז- כנראה שרק עכשיו הייתי מוכנה. כשהתלמיד מוכן המורה מגיע. רציתי להגיד לך תודה"

על ההרצאה:

ברגע אחד היה נראה שהחיים שלה עומדים להסתיים. לאחר שלושה חודשים מטלטלים היא קיבלה את הבשורה ויצאה לדרך חדשה. סיפורה המרגש של קארן, שהפכה ממטפלת למטופלת, מעורר אותנו לצאת למסע ולגלות את הכוחות העצומים הטמונים בנו.  

הסיפור של קארן: "לפני שש שנים בדיוק בשעה הזאת יצאתי מהמיון, לאחר שקיבלתי את ה"קוקטייל" הרגשתי אבודה, תלושה, חסרת נשימה ובעיקר עם תחושת אי וודאות משתקת. אני אחיה? אני אמות? מה קורה איתי? הפחד הכי גדול שלי היה איך לעזאזל מספרת ליגאל… מפה הכל השתנה…

שש שנים אחרי… אני שלמה, מודעת ושלווה. מרגישה זקופה יותר אוהבת את האישה שאני רואה במראה, לא אוכלת לעצמי את הראש אם נשנשתי קצת יותר מידי או אם לא הייתי האמא, הבת זוג, הבת המושלמת… אני הגירסה הכי טובה של עצמי בכל רגע נתון, ואם חווה כאב או קושי מביטה בו במערומיו מבלי להתגונן… כל כאב הוא נסבל, וכשאהיה מוכנה להיות פגיעה הסיכוי שאקבל את מה שזקוקה לו עולה"

על התוצאה: 

קארן מספרת: "ערב פסח 2020. אני כאן, נושמת, מוקירה תודה על כל הטוב בחיי, מאושרת. מרגישה שזכיתי. תודה שירית יקרה שלי 💜 זכיתי. מתחילה לשנן לקראת שלישי ומתרגשת…" (האמת, קארן, גם אני…🙂

לממליצים נוספים

כתיבת תגובה

מה הסיפור שלך?

שם המרצה: קארן חזאני

גם לך יש סיפור לספר?

שנהפוך אותו להרצאת השראה?

"המהפך שאני עושה לאנשים קשור בראש ובראשונה לשינוי הסיפורים שהם מספרים."