פיתוח הרצאת השראה: "לחבק את השינוי"

שירית בן ישראל

Print Friendly, PDF & Email

שירית בן ישראל

Print Friendly, PDF & Email

להרצאה שפיתחתי לגלי טוויזר קוראים: "לחבק את השינוי"

גלי ממליצה: "סיפור חיים עושים רק עם המקצוענים!!! תודה לך אישה יקרה!"

על התהליך:

גלי מספרת: "באתי אליה עם סיפור חיים מרגש.. כמעט כמו כל אחד מאיתנו שיש לו חתיכת סיפור. רציתי לשלב בו את התובנות והכלים שרכשתי במהלך החיים… לא ממש ידעתי איך עושים את החיבור של הסיפרו למה שאני רוצה להעביר הלאה"

ההתחלה: "כבר בשיחה הראשונה היה קליק ראשוני… התחלנו את הדרך יחדיו… פגישה ועוד פגישה… כל פגישה היא שואלת ומדייקת אותי יותר ויותר. נותנת לי שיעורי בית ומשימות כדי שאוכל להבין עם עצמי מה אני בכלל רוצה להעביר הלאה… זה מתחיל להתגבש… ואחרי מספר פגישות מתחילות להרגיש את הכיוון, את השליחות ואת המפתחות לשינוי"

הדרך: "לאורך כל הדרך היא בודקת כל מילה שרשומה בטקסט, מחדדת את המסרים, מסבירה לי מהי כתיבה שיווקית ומידי פעם מאפסת אותי. נוגעת בנקודות רגישות, מציפה ומעלה שאלות ואני רואה איך הסיפור פשוט נרקם והופך לסיפור עם מסר לעולם"

על התוצאה: 

"אתמול עליתי בפעם הראשונה לבמה, עם סיפור חיי מלא בתובנות ומפתחות קסם להתמודדות עם שינויים. לא מפסיקה לקבל תשבחות ופירגונים על הערב המרגש ומיוחד הזה.

גלי ממליצה: עוד בחירה מקצועית נכונה שעשיתי בחיי, לבחור את המקצוענים כדי להגיע לתוצאה שבאמת עושה את העבודה.

תודה לך שירית בן ישראל על הסבלנות, הכישרון, החיבור, הדיוק… בזכותך הרבה אנשים הולכים להתמודד ולהעז לחבק כל שינוי שיפגשו בדרך. אוהבת המון… חיבוק ענקי"

 

לממליצים נוספים

כתיבת תגובה

מה הסיפור שלך?

שם המרצה: גלי טוויזר

גם לך יש סיפור לספר?

שנהפוך אותו להרצאת השראה?

"המהפך שאני עושה לאנשים קשור בראש ובראשונה לשינוי הסיפורים שהם מספרים."