פיתוח הרצאת השראה: "אל תגידו שאני לא מושלמת"

שירית בן ישראל

Print Friendly, PDF & Email

שירית בן ישראל

Print Friendly, PDF & Email

להרצאה שפיתחתי לענבל קוראים: אל תגידו לי שאני לא מושלמת!

זה מה שענבל כתבה רגע אחרי שירדה מהבמה: "שירית, את גדולה מהחיים! את לוקחת גרעין והופכת אותו לפרי… ניצחת בענק על מקהלה של נשים שבאו לקורס שאת משמעותו ועוצמתו לא ידענו. והתמכרנו. ונכבשנו. ובהמשך גילינו זו את זו וכל אחת את עצמה ואת הסיפור של חייה שבזכותך הפך להרצאה…

כל סיפור נכתב בקפידה כאילו את זו שהייתה הגיבורה הראשית בו, וכל זה מחצאי וקטעי סיפורים ששמעת מאיתנו בכל פעם…

על ההרצאה:

מי עוזר לאימהות בתמרון האינסופי בין משפחה וקריירה? ואיך לעזאזל אפשר להצליח בעולם הזה, בלי תמיכה, ובלי עזרה, כשאת לבד במערכה מול כל העולם?. וונדר וומן איפה את כשצריכים אותך?…זה סיפורה של אישה אחת אמיצה שכנגד כל הסיכויים מגלה, שגם כשאין לה הרבה היא יכולה להגיע רחוק, אם רק תחליט ותרצה.

על התהליך:

ענבל מספרת: "הגעתי לתכנית "מה הסיפור שלך?" כדי לגלות את עצמי באמצעות סיפור חיי. באתי בלי ציפיות ובלי להאמין שאהיה מסוגלת לספר את הסיפור לעיני כולם, אבל בתהליך התמלאתי בנחישות ובביטחון והבנתי שחשוב לשתף אנשים כמה שיותר אנשים בכל מה שעבר עלי"

על התוצאה:

ענבל ממשיכה: "הבנות שרפו את הבמה אתמול בסינימה סיטי, עם האמוציות שהביאו עימן תוך כדי, והיה קשה להתעלם מכל אחת מהן… את מודל להערצה ולהערכה ואין ספק שבשני ימי הרצאות, 600 נשים לפחות, אם לא יותר התעניינו בך ונכבשו בקסם שיש בך ושעשית עימנו"

 

לממליצים נוספים

כתיבת תגובה

מה הסיפור שלך?

שם המרצה: ענבל עיישה

גם לך יש סיפור לספר?

שנהפוך אותו להרצאת השראה?

"המהפך שאני עושה לאנשים קשור בראש ובראשונה לשינוי הסיפורים שהם מספרים."