פיתוח הרצאת השראה: "לרקוד את החיים"

שירית בן ישראל

Print Friendly, PDF & Email

שירית בן ישראל

Print Friendly, PDF & Email

להרצאה שפיתחתי למלי פלג קוראים: "לרקוד את החיים"

מלי מספרת: "פגשתי אישה עוצמתית שיודעת לעשות סדר, ברגישות באהבה בנדיבות בחוכמה נדירה. ובנחישות לומר את האמת בפשטות …. שירית יקרה, הרי בלעדייך סיפורנו היה שרוי בחושך במגירות הלב. מעלה עובש וכעס מצטבר"

על ההרצאה: 

זה מסעה המרגש של ילדה שבגיל 16 נעצרו חייה. איך בזכות ארבעה מלאכים שנשלחו אליה חזרה לאהוב את עצמה ולמצות כל רגע, למרות הטראומה והכאב?.

בפעם הראשונה, אחרי 45 שנות שתיקה, היא עומדת על הבמה ומספרת את סיפורה: איך הצליחה לחזור לחיים ואפילו לאהוב אותם בעוצמה, אחרי אירוע הטרור במעלות (1974) שפגע ברוב חבריה.

על התהליך: 

מלי מספרת: "הרגשתי שאחרי 45 שנים שאני סוחבת איתי את הסוד הגדול שלי, הגיע הזמן לפתוח את הלב ולספר… נהיה לי סדר בסיפור, למדתי לדבר עליו בחמלה, בצחוק והומור, והעזתי לומר את האמת על מה שקרה בפשטות ונחישות"

"חשוב לי לספר את הסיפור שלי כדי להשתחרר סופית מהפחד והבושה, כדי שמשפחתי תדע מה עברתי ואיך, למרות הכל, הגעתי לאן שאני היום. וגם, כדי שכמה שיותר אנשים שמסתובבים עם טראומות מסיבות שונות יידעו שהם שלמים וראויים לחיים מלאים"

על התוצאה:

מלי ממליצה: "בזכות פועלך, אחרי תהליך קצר בכל קנה מידה, הדברים עובדו, הצלחת לארגן ולסדר ולעטוף את הסיפור ברכות ובאופן שיהיה קל לקהל המאזינים לשאת את הסיפור והלקח. שמחה על היותך, ועל ההזדמנות לאוורר ולפרוק"

לממליצים נוספים

כתיבת תגובה

מה הסיפור שלך?

שם המרצה: מלי פלג

גם לך יש סיפור לספר?

שנהפוך אותו להרצאת השראה?

"המהפך שאני עושה לאנשים קשור בראש ובראשונה לשינוי הסיפורים שהם מספרים."