הרצאת השראה

הרצאת השראה: "השיפוץ הגדול"

להרצאה שפיתחתי לזולי קוראים: "השיפוץ הגדול"

היא חייתה על הקצה. היא הייתה סדוקה מבפנים, אבל מבחוץ הכל נראה דווקא די שלם. אבל היא ידעה, שאם תרצה למצות את החיים, לא תהיה לה ברירה אלא לפתוח את הסיפור ולקראו לדברים בשמם!. סיפור סוחף ומרגש על עוצמה בלתי נתפסת של ילדה אחת קטנה, ועל ניצחון הרוח כנגד כל המכשולים.

זולי מספרת:

הגעתי לתכנית מה הסיפור שלך? כי כל החיים לא הצלחתי לעמוד ולדבר על מה שעברתי. תמיד רציתי לספר, אבל אף פעם לא העזתי להתקלף. פחדתי והתביישתי, כי תמיד האמנתי, וגם אמרו לי, שמשהו לא בסדר אצלי. בלילות הייתי חולמת שאני מדברת, אבל במציאות דבר לא קרה. בקורס הכל השתנה: בפעם הראשונה קראו לדברים שעברתי בשמם, ואז הבנתי את הסיפור שהיה ובעיקר, את הסיפור החדש שאני רוצה לכתוב.

 

חשוב לי לספר את הסיפור שלי כדי להעביר מסר לאנשים, שאין להם ממה להתבייש. כשאת הקרבן – את הנפגעת, ואין מצב שאת אשמה!. אני רוצה שהורים ישימו לב מה קורה לילדים שלהם בתוך הבתים מתחת לאף שלהם. שיעודדו אותם לדבר ולספר, במיוחד כשהם רואים שמשהו משתנה בפנים או בהתנהגות של הילד/ה.

 

משהו מהלב: אחרי שהוצאתי את הסיפור שלי, יותר אין לי עכבות, ואף אחד לא יכול להשתיק אותי. אני רוצה לעמוד על במות, לא רק בארץ אלא בעולם, ולספר לכולם איך ילדה אחת קטנה בת 3 שאח שלה עשה לה משך שנים, מה ששום אח לא אמור לעשות לאחותו, הצליחה להציל את עצמה, והיום היא רוצה לעזור לנשים אחרות להציל את עצמן.

איך עושים את זה?

  1. לא משנה מה קרה לך, אף פעם אל תפסיקי לאהוב אותך!!!
  2. אל תשמרי דברים רעים בבטן! לכי להתלונן.
  3. תמצאי את האנשים הטובים שיאמינו בך ברגעים הקשים.

מעוניינים להפוך את סיפור החיים והידע להרצאת השראה? עשו צעד קדימה! דברו איתי 

Print Friendly, PDF & Email

לממליצים נוספים

שתפו את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
השארת תגובה

מה הסיפור שלך?

רוצים לדעת יותר?

אני מחכה לשמוע מכם!

סיפור חדש מתחיל עכשיו!

  1. לדרך יש ערך.
  2. לכל כישרון יש סיבה.
  3. הבחירה היא בידינו.
  4. שינוי הוא צמיחה במסכה.
  5. יש רק כיוון אחד: קדימה!
  6. מילת המפתח היא: MOVE
  7. והזמן הוא… עכשיו!
גלילה לראש העמוד